Orły Kształcenia

Centrum Kształcenia Ustawicznego
CONSULTING
Jadwiga Wyzner

Adres do korespondencji:
Al. Jerozolimskie 85 lok.21
02-001 Warszawa.


Dyrektor
+48 721 860 430
cku.consulting@gmail.com

Zapisy
+48 661 875 332
cku.zgloszenia@gmail.com

NIP - 828-100-65-75
REGON - 730189104


Polityka Prywatności

Nasi Partnerzy:

Opiekun Medyczny Opiekun Medyczny
 1. Angelika pisze:

  Polecam. Najlepsza szkoła!
  Kurs Rolnik

 2. Angelika pisze:

  Polecam! Najlepsza szkoła!
  Kurs Rolnik
  Pozdrawiam

 3. Karolcia pisze:

  Uczestniczyłam w kursie Rolnik. Serdecznie polecam kurs jest wystarczający do zdobycia niezbędnej wiedzy umożliwiającej zdanie egzaminu Państwowego. Jednocześnie potwierdzam zgodność kursu z normą programową i możliwość podchodzenia do egzaminu co było moją największą obawą w dobie dużej ilości kursów fikcyjnych.

 4. Geier pisze:

  Polecamy. Wspaniała organizacja.

 5. Ela Sz pisze:

  Polecam tę placówkę.Uczestniczyłam w kursie rolnik!!! Bardzo pomocni.

 6. Mariusz pisze:

  Bardzo polecam CKU, to już drugi kurs który ukończyłem. Przede wszystkim bardzo dobre przygotowanie do przekazania ogromu wiedzy. Bardzo dobry kontakt i pomoc.
  Świetne przygotowanie do egzaminu w bardzo dobrej atmosferze. Polecam tym którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i przejść przez cały proces bez stresu.

 7. Michał pisze:

  Bardzo dobrze przeprowadzony kurs.
  Przez cały kurs bardzo dobry kontakt i pomoc.
  Super przygotowany egzamin w przyjaznej atmosferze.

 8. dorota pisze:

  Bardzo dobrze przeprowadzony kurs.
  Przez cały kurs bardzo dobry kontakt i pomoc.
  Super przygotowany egzamin w przyjaznej atmosferze.
  Egzamin zdany właśnie otrzymałam Certyfikat.
  POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ ZOSTAĆ ROLNIKAMI.

 9. katarzyna holewa pisze:

  najlepsza szkola na swiecie
  wszytskim polecam ta szkole

 10. Jarek pisze:

  Bardzo polecam. Dużo życzliwości i zrozumienia dla osób zabieganych. Wszystko bardzo dobrze, przejrzyście przygotowane i przeprowadzone. Wspaniały i sympatyczny kontakt z Centrum. Wyjątkowe CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO w którym przyjemnie jest zdobywać nowe kwalifikacje. Dziękuję za wsparcie i jeszcze raz gorąco polecam.

 11. Alina pisze:

  Polecam z całego serca – bezstresowe i kompetentne przygotowanie do kwalifikacji Rolnik. Na pewno jeszcze tu wrócę na inne szkolenie 🙂

 12. Klaudia pisze:

  Serdecznie polecam. Ogrom wiedzy, bardzo rzetelne przygotowanie i duża życzliwość. Zatem osoby, które zamarzyły o rolnictwie będąc zupełnie z „innego świata”, a jednak mają takie marzenie spokojnie niech się zgłaszają do CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO.

  CONSULTING

 13. Marta pisze:

  Bardzo polecam,
  wczesniej skorzystalam z innego kursu z innej firmy i niestety zostalam oszukana, stracilam pieniadze i czas. Tutaj wszystko bylo przejrzyscie i konkretnie od poczatku, wspanialy kontakt i rozwianie watpliwosci na kazdy temat. Swietne przygotowanie i w rezultacie zdany egzamin. Bardzo polecam ta firme wszystkim, ktorzy zastanawiaja sie nad zrobieniem kursow. Ja juz mam w planie kolejne.
  Pozdrawiam i dziekuje!

 14. Karol pisze:

  Bardzo dobre szkolenie polecam.

 15. Oliwia pisze:

  Świeżo po sesji egzaminacyjnej… Polecam bardzo! Naukę kontynuuję, a lepiej z wyborem szkoły trafić nie mogłam! Pozdrawiam!

 16. Barber pisze:

  Polecam najlepsza placówka w Polsce egzaminy bajka

 17. Natalia pisze:

  Dobrze przygotowany kurs, w razie pytań bezproblemowy kontakt z osoba „obsługująca” kurs. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany prawie na 100%. Serdecznie polecam!

 18. Grzegorz Fidler pisze:

  Nie wyobrażam sobie by ktoś był zawiedziony.Duża część osób trafia tu z polecenia od znajomych i nie ma się co dziwić,sam z czystym sumieniem bym polecił.

 19. Zenon pisze:

  Bardzo dobrze przeprowadzony kurs oraz egzamin. Polecam.

 20. Wiesław pisze:

  Wszystko było super. Sympatyczny kurs oraz egzaminy. teraz czekam na wyniki, mam nadzieję, że będą pozytywne 🙂

 21. Wiesław pisze:

  Już po egzaminach. Wszystko było super, bardzo sympatyczny kurs oraz egzaminy. Mam nadzieję na pozytywny wynik 🙂

 22. Jan pisze:

  Polecam..Bardzo sprawnie zorganizowany projekt…

 23. Patryk pisze:

  Egzamin zdany. Kurs przygotowany profesjonalnie. Wszystkim, którzy chcą lub muszą zostać rolnikami szczerze polecam.

 24. Patrtk pisze:

  Egzamin zdałem. Wszystko było jak należy. Bardzo dobry kurs przygotowany profesjonalnie. Wszystkim, którzy chcą lub muszą zostać rolnikiem szczerze polecam.

 25. Beata Lemieszek pisze:

  bardzo polecam! świetne przygotowanie do egzaminów, bardzo dobre, merytoryczne materiały i świetny kontakt z prowadzącymi. Polecam.

 26. Ania pisze:

  Polecam serdecznie!

 27. Agnieszka pisze:

  Super szkoła polecam

 28. Agnieszka pisze:

  Wczoraj zdawalismy egzamin praktyczny. Oczywiście, jeszcze nie ma wyników, jednak jestem przekonana, że wszystko będzie OK! Dziękuję za świetne przygotowanie!!!

 29. Ewa pisze:

  Kurs R.3:
  Bardzo dobry poziom, materiały do nauki, wsparcie i konsultacje podczas kursu, pomoc w zorganizowaniu praktyk, sugestie o czym trzeba samemu doczytać i dobre przygotowanie do egzaminu.
  Firma załatwia też zgłoszenie na egzamin, pilnuje kompletności wymaganych dokumentów, badań, informuje na bieżąco o terminach, itp.
  Czekam jeszcze na wynik egzaminu ale jestem pewna, że zdałam 🙂

  Polecam wszystkim zainteresowanym.

 30. Darek pisze:

  Potwierdzam, egzamin zdaliśmy wszyscy, dziękuję za wszystko 🙂

 31. Krystyna Podlaska pisze:

  Dziękuję za danie mi możliwości udziału w kursie z rachunkowości w fundacjach i stowarzyszeniach. Mogę być teraz księgową. Super, że po kursie można zadawać pytania. Pozdrawiam.

 32. Robert pisze:

  No ja tez zdałem, ale przecież wszyscy zdali. I o to chodziło. Jestem juz Rolnikiem 🙂

 33. Helena pisze:

  Wszystko zgodnie z procedurą kursu: kurs sprawny, szybki, egzamin zdany i to na 100%! Zachęcam wszystkich do korzystania z tej placówki, bo chyba nie znajdziecie lepszej.

 34. Henryka Gos pisze:

  Kurs – Rolnik. Robiłam te uprawnienia wraz z moimi córkami, koleżanką i jej mężem. Wszyscy zdaliśmy egzamin śpiewająco. Kurs minął zupełnie bezboleśnie. Wszystkim polecam 🙂

 35. Danuta pisze:

  Rekomenduje tę firmę – uczciwie podchodzi do swej pracy,realizacja szkoleń zgodna w 100% z przedstawioną ofertą. To są fachowcy w swych dziedzinach, a do tego wysoka kultura osobista. Polecam 🙂

 36. Jurek pisze:

  W CKU robiłem kursy R3 i R16. Dziś po półtora roku uczestnictwa w nich mogę polecić tą szkołę każdemu. Świetny kontakt, wiele spraw można załatwić telefonicznie lub mailowo. Wszystkie rzeczy związane z zapisem na egzaminy są dopilnowane przez szkołę.
  Polecam!

 37. Katarzyna pisze:

  Zachęcam uczestnictwach w szkoleniach. 100 % zdawalności, pomoc w osiągnięciu kwalifikacji. Kwalifikacje mam w kieszenie w przeciągu pół roku. Polecam.

 38. Koma pisze:

  Zdany egzamin. Mam uprawnienia rolnicze. Niech żyje ta placówka. Jest super.

 39. Zbigniew pisze:

  Zgadzam się z moim przedmówcom. Jeśli robić jakieś uprawnienia, to tylko w tej firmie. Jest rzetelna i pomocna. Uprawnienia rolnicze mam już w kieszeni.

 40. Zbigniew pisze:

  W 2013 r. ukończyłem kurs kwalifikacyjny rolnik. szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane, odpowiadało mi ze względu na innowacyjne podejście: po każdych zajęciach otrzymywałem materiały szkoleniowe oraz wskazówki przydatne do przygotowania się do egzaminu.
  Polecam tę placówkę, można na niej polegać, gdyż realizuje zapowiadane plany, by został osiągnięty efekt w postaci zdanych egzaminów państwowych.

 41. Asia pisze:

  Szkolenie profesjonalne i rzeczowe, prowadzone przez w pełni doświadczonego i wykwalifikowanego wykładowcę. Warto wziąć w nim udział i poszerzyć wiedzę na temat księgowości w NGO. Zawierało odpowiedzi w kwestiach formalnych, jak i praktycznych. Po takim szkoleniu aż chce się działać. Polecam 🙂

 42. Małgorzata pisze:

  Szkolenie – Księgowość NGO – w takim wydaniu polecam każdemu, kto zaczyna przygodę z tego typu organizacjami. Przygotowany wykładowca, czas wykorzystany w 100%, właściwy sposób przekazywania wiedzy. I do tego niedrogo! Więcej takich szkoleń.

 43. Sk pisze:

  Co tu dużo mówić. POLECAM!

 44. Zostaw Opinie

  Nick lub Imię i Nazwisko

  E-Mail

  Strona internetowa

  Opinia

Wszelkie prawa zastrzeżone. CONSULTING 2019 © Wykonanie:Strony Internetowe i Sklepy Internetowe